- Cyfrowy Polsat - http://www.raportroczny2012.cyfrowypolsat.pl -

Oferta usług dostępu do Internetu

Usługi mobilnego szerokopasmowego dostępu do Internetu świadczymy, wykorzystując od 2011 roku najnowocześniejszą na świecie technologię LTE. Ponadto oferujemy dostęp do Internetu za pośrednictwem technologii: HSPA+ MIMO.

Przy uruchomieniu LTE przygotowaliśmy ofertę uniwersalną, zapewniającą w ramach jednej opłaty abonamentowej dostęp do Internetu przy wykorzystaniu obu technologii – LTE i HSPA+. Taka konstrukcja oferty łączy zalety obydwu rozwiązań – wysokich parametrów LTE i szerokiego zasięgu HSPA+, maksymalizując korzyści dla klienta. Zasięg sieci LTE jest obecnie mniejszy niż sieci HSPA+, ale jest on systematycznie rozbudowywany i dzisiaj obejmuje ponad 50% populacji Polaków.

Oferujemy kilka pakietów danych dostosowanych do różnych potrzeb i stopnia zaawansowania użytkowników. Aby korzystać z dostępu do oferowanego przez nas szerokopasmowego Internetu w ramach promocji „Internet dla każdego”, abonent może zakupić od nas modem i opcjonalnie router lub zdecydować się na skorzystanie z opcji sprzętu na udostępnienie.

Oferujemy również promocję, w której klient może zakupić Internet z laptopem lub tabletem. Stale rozszerzamy ofertę urządzeń, współpracując z renomowanymi producentami.

Dla klientów oferty internetowej będących jednocześnie abonentami naszej oferty telewizyjnej przewidzieliśmy dodatkowe korzyści. Abonenci pakietów telewizyjnych w ramach promocji „Więcej danych z telewizją w Cyfrowym Polsacie” otrzymują co miesiąc dodatkowy pakiet danych w cenie posiadanego pakietu telewizyjnego.


Article printed from Cyfrowy Polsat: http://www.raportroczny2012.cyfrowypolsat.pl

URL to article: http://www.raportroczny2012.cyfrowypolsat.pl/biznes/segment_uslug_swiadczonych_klientom_indywidualnym/internet/oferta-uslug-dostepu-do-internetu/

Copyright © 2013 Polsat. All rights reserved.