Oferta usług płatnej telewizji

Naszą strategią programową jest proponowanie dużego wyboru kanałów atrakcyjnych dla całej rodziny. Aby zwiększyć lojalność abonentów i zapobiec migracjom do innych operatorów na rynku, dbamy o wysoki poziom usług oraz utrzymujemy ceny naszych pakietów na konkurencyjnym poziomie. Obecnie oferujemy dostęp do ponad 120 kanałów telewizyjnych, obejmujących kanały o tematyce ogólnej, sportowe, filmowe, informacyjne, edukacyjne, rozrywkowe oraz kanały dla dzieci. Ponadto udostępniamy 34 kanały w jakości HD, a także usługi VOD/PPV, telewizję internetową catch-up TV oraz usługę Multiroom HD.

Nowym klientom Cyfrowego Polsatu aktualnie oferujemy: trzy pakiety podstawowe: Mini HD, Familijny HD oraz Familijny Max HD, pakiety dodatkowe: Film HD, Sport HD, HBO HD, Cinemax HD i Rozrywka HD oraz promocję Premium umożliwiającą skorzystanie z pełnej oferty telewizyjnej.

Dodatkowo proponujemy dostęp do wypożyczalni VOD na telewizor lub komputer, a także internetowego serwisu „Rozrywka Online”, który umożliwia oglądanie kanałów na żywo i powtórek wybranych programów (w ramach usługi typu catch-up TV). Nowością jest dostęp do popularnych serwisów online HBO GO i ipla. Ponadto abonentom, którzy posiadają dwa odbiorniki telewizyjne, oferujemy usługę Multiroom HD.

Pakiet Mini HD

Pakiet Mini HD to pakiet podstawowy, który zapewnia abonentom dostęp do 32 kanałów polskojęzycznych (w tym 6 HD) oraz wszystkich kanałów telewizyjnych i radiowych ogólnodostępnych z satelity Hotbird.

Pakiet Familijny HD

Pakiet Familijny HD jest pakietem podstawowym, którego abonenci mają obecnie dostęp do 67 kanałów polskojęzycznych (w tym 10 kanałów HD) oraz wszystkich kanałów telewizyjnych i radiowych ogólnodostępnych z satelity Hotbird (kanały FTA).

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Familijny Max HD to wprowadzony pod koniec listopada 2012 roku rozszerzony pakiet, którego abonenci otrzymują dostęp do 87 kanałów (w tym 16 HD) oraz wszystkich kanałów telewizyjnych i radiowych ogólnodostępnych z satelity Hotbird (kanały FTA). Pakiet ten docelowo ma stać się pakietem podstawowym w miejsce Pakietu Familijnego HD.

Pakiety dodatkowe Liczba kanałów Cena
Pakiet Film HD 18* 10zł
Pakiet Sport HD 10* 10zł
Pakiet Cinemax HD 4 15zł
Pakiet HBO HD 6 25zł
Pakiet HBO Cinemax HD 10 40zł
Pakiet Rozrywka 4 25zł

* Ilości uwzględniają również kanały promocyjne.

Pakiety dodatkowe

Oferta Premium

Dla wymagających klientów przygotowaliśmy ofertę ze wszystkimi kanałami linearnymi, a dodatkowo od listopada 2012 roku również ofertę Super Premium wzbogaconą o nowe i bardzo atrakcyjne serwisy online ipla i HBO GO.

Multiroom HD

Usługa Multiroom HD umożliwia w ramach jednego abonamentu korzystanie z tych samych kanałów na dwóch odbiornikach telewizyjnych w jednym domu.

Kanały niekodowane

Za pośrednictwem naszych dekoderów klienci mają dostęp do ponad 500 niekodowanych kanałów telewizyjnych i radiowych ogólnodostępnych przez satelitę Hotbird na terenie Polski.

Wypożyczalnia VOD

Naszym abonentom oferujemy też dostęp do usługi VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej z kategorii usług wideo na życzenie, dostępnej na telewizorze i – od lutego 2012 roku – na komputerze.

  • Usługa VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa w opcji „na telewizor” działa w oparciu o ok. 20 pozycji satelitarnych, na których w trakcie miesiąca dostępne jest rotacyjnie ok. 50 filmów. W ciągu jednego dnia nasi klienci mogą zwykle wybierać spośród 20 propozycji.
  • Opcja usługi VOD „na komputer” umożliwia abonentom Cyfrowego Polsatu dostęp na komputerze do filmów z oferty naszej telewizji internetowej ipla w promocyjnej cenie.

Rozrywka Online

W kwietniu 2011 roku Cyfrowy Polsat jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce rozszerzył swoją ofertę o nową usługę typu catch-up TV. Obecnie usługa ta jest dostępna pod nazwą „Powtórki Programów”. Daje ona naszym abonentom możliwość oglądania w trybie online wybranych pozycji programowych z kanałów będących w ich pakietach telewizyjnych. Obecnie użytkownicy mają dostęp do najpopularniejszych tytułów z 27 kanałów telewizyjnych. Usługa „Powtórki Programów” dostępna jest w cenie wybranego pakietu telewizyjnego. Ponadto w ramach serwisu „Kanały Online” dajemy abonentom możliwość oglądania wybranych kanałów na żywo przez Internet bez dodatkowych opłat (dostępnych jest 5 kanałów). Obie usługi świadczone są w oparciu o technologię ipla.

W ramach serwisu „Rozrywka Online” udostępniamy abonentom również dostęp na preferencyjnych warunkach do zasobów naszej telewizji internetowej ipla, a dla abonentów Pakietu HBO HD dostęp do serwisu HBO GO – internetowego serwisu wideo na żądanie z hitami filmowymi oraz własnymi produkcjami HBO. Dla wszystkich naszych abonentów promocyjnie w cenie abonamentu udostępniamy pakiet iplaEXTRA, a dla abonentów pakietów z segmentu premium dodatkowo pakiet iplaSport i/lub iplaPremiery.

Oferta płatnej telewizji mobilnej w technologii DVB-T

W czerwcu 2012 roku rozszerzyliśmy portfolio świadczonych przez nas usług o innowacyjny produkt – TV MOBILNĄ w technologii DVB-T.

W ramach usługi TV MOBILNA oferujemy płatny Pakiet Ekstra składający się z 20 kanałów kodowanych – 8 telewizyjnych i 12 radiowych. W jego ofercie znajdują się stacje z czterech kategorii tematycznych: sportowe Polsat Sport i Polsat Sport Extra, filmowe Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, informacyjna Polsat News i dziecięca Nickelodeon oraz rozgłośnie: Radio Zet, Antyradio, Radio Plus, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM, Radio ROXY FM, Radio Złote Przeboje, Eska Rock, Radio PiN, Radio Bajka, Moje Polskie Radio. Pakiet Ekstra dostępny jest także dla posiadaczy naszego „domowego” dekodera do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej T-HD 1000.

Odbiór prawdziwej telewizji w czasie rzeczywistym, w ramach usługi TV MOBILNA, jest możliwy na urządzeniach przenośnych – za pośrednictwem mobilnego dekodera M-T 5000, łączącego się siecią Wi-Fi z urządzeniem końcowym, np. smartfonem, tabletem lub laptopem.

Usługa jest realizowana w technologii DVB-T. Do korzystania z niej nie jest potrzebne połączenie z Internetem, co oznacza, że nie generuje ona transferu danych i związanych z tym z tego tytułu opłat.

Oferta telewizji internetowej ipla

W ramach telewizji internetowej ipla oferujemy widzom dostęp do ponad 2 tys. filmów, ponad 20 linearnych stacji telewizyjnych, transmisji na żywo w jakości HD oraz największej w Polsce legalnej bazy treści telewizyjnych, liczącej ok. 48 tys. materiałów. Dostęp do bibliotek zasobów ipla dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom mają m.in. użytkownicy komputerów z systemem Windows, smartfonów opartych na systemie iOS, Android, Windows Phone, tabletów oraz telewizorów z dostępem do Internetu.

Oferta muzycznego serwisu muzo

Za pośrednictwem naszej spółki zależnej Redefine oferujemy również użytkownikom internetowy serwis muzyczny muzo. Muzo zapewnia legalny dostęp do ponad 1,7 mln najpopularniejszych utworów z wytwórni Universal Music, SONY Music, EMI, Magic Records oraz wielu innych polskich wytwórni i artystów.

Dostęp do treści oferowany jest w trzech poziomach: muzo, muzo+ i muzoGO.