Obsługa i utrzymanie Klienta

Obsługa Klienta

Stale podwyższamy jakość obsługi klienta, korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych. Naszymi atutami są zaangażowana i doświadczona kadra menedżerska oraz duża elastyczność działań wspomagana szybkim procesem decyzyjnym.

Używamy zaawansowanego systemu zarządzania relacjami z klientami stworzonego przez naszych specjalistów w oparciu o zintegrowaną platformę obsługującą między innymi telefon, faks, e-mail, SMS, TTS oraz standardową korespondencję pocztową. System zarządzania relacjami z klientami pozwala kompleksowo, terminowo i efektywnie realizować oraz dokumentować obsługę wszystkich zgłoszeń abonentów.

W naszym Centrum Obsługi Klienta część pracowników dedykowana jest wyłącznie do obsługi zapytań klientów w zakresie naszej oferty telefonii komórkowej i dostępu do szerokopasmowego Internetu.

Utrzymanie Klienta

W 2009 roku wprowadziliśmy nowy program utrzymaniowy w celu obniżenia wskaźnika odpływu abonentów, zwiększenia satysfakcji i zadowolenia naszych abonentów oraz zwiększenia przychodów. Stale rozwijamy nasze programy utrzymaniowe, tak aby przedstawić abonentom ofertę usług dostosowaną do ich potrzeb. W naszej strukturze organizacyjnej wyodrębniliśmy pion dedykowany utrzymaniu klienta i przypisaliśmy do niego znaczne zasoby.